P1170308 P1170306 P1170300 P1170297 P1170320 P1170315

02_Anexa nr. 1 Calendar

01_ORDIN SIMULARI 2015-2016

009010011

PROGRAM ACTE NECESARE ANUNT CIRCUMSCRIPTIE CRITERII DE DEPARTAJARE

NR. DE TELEFON PROGRAMARE, PENTRU COMPLETAREA CERERILOR DE INSCRIERE IN CLASA PREGATITOARE

 0261-854.009

AN SCOLAR 2014-2015

ORDINEA PROGRAMARII TELEFONICE NU SE FACE IN FUNCTIE DE O LISTA DE PREINSCRIERE SAU DE ACORDARE A UNEI PRIORITATI LA INSCRIERE

P1140932 P1140938 P1140933 P1140937 P1140936 P1140935 P1140934

Nr.
crt.
Numele, iniţiala tatălui, prenumele elevului CNP Nota , cu doua zecimale, obtinută la Evaluare naţională MEDIA
GEN.
Limba şi literatura
română
Matematică Limba maternă
Maghiară Germană
1 BALTA GH GEORGE ADRIAN 1990223303471 5.00 2.50 3.75
2 BERINDE G CLAUDIU GEORGEL 1981214303471 8.55 7.00 7.77
3 BERINDE GHE BOGDAN ADRIAN 1980502303462 5.35 7.00 6.17
4 BERINDE GHE GHEORGHE OVIDIU 1990717303467 3.45 4.40 3.92
5 BERINDE M CATALIN DANIEL 1980928303464 7.40 8.75 8.07
6 BERINDE V DENIS ADRIAN 1980926303477 3.55 2.75 3.15
7 BERINDE V DENISA GEANINA 2980926303479 8.40 8.45 8.42
8 BIG G LAURENTIU ADRIAN 1990621303470 8.40 8.55 8.47
9 BOBOI I IONUT DANIEL 1981023303493 6.55 6.60 6.57
10 BODEA G ADRIAN VASILE 1990212303465 5.85 5.00 5.42
11 BODNARIUC I DAVID PETRUT 1981214303498 8.60 7.65 8.12
12 BOROSTEAN G TEO ADI 1981028303489 3.10 6.95 5.02
13 CHENCIAN M LAURENTIU MIHAI 1980613245024 9.50 9.65 9.57
14 CIOBRA N ANDREEAS MANUEL 1980804303469 8.65 9.85 9.25
15 CIOCAN I IONELA FLORINA 2980924303465 6.25 3.30 4.77
16 CIONCA GHE FLORIN GEORGEL 1980915303460 9.00 9.65 9.32
17 CIORBA R RADU IONUT 1980816303461 6.10 7.90 7.00
18 COSTIUC GHE GEORGI DORIN 1990301303460 7.20 8.50 7.85
19 CRETU A ALEXANDRA MARIA 2980731303465 9.50 9.95 9.72
20 CRISTEA M OANA ANDREA 2981024303498 7.60 8.15 7.87
21 CZIPROK V VASILE GAVRIL 1980723303957 7.60 6.25 6.92
22 DEHENES I ANGELA LIVIA 2990320303460 8.80 7.55 8.17
23 DRAGUS GR RAHELA 2981005303465 6.30 7.15 6.72
24 DRAGUS V SERBAN IOAN 1990126011150 8.00 7.30 7.65
25 ELEK I SARA 2981108303942 9.40 7.55 8.47
26 FABIAN A ALEX MIHAI 1981213303460 7.85 8.00 7.92
27 FINTA P FELICIAN IONUT 1990225303469 3.45 5.30 4.37
28 GHISE GHE FLORIN DANUT 1981030303466 7.35 6.35 6.85
29 HOBAN C RARES TUDOR CONSTANTIN 1990521303469 7.30 6.25 6.77
30 LOHAN D ANDREEAS ANGELO 1990204303481 5.00 1.95 3.47
31 LOHAN G CRINA MARIA 2990407303462 8.55 8.95 8.75
32 LUSCAN N NICOLETA FLORINA 2980425062863 8.20 5.40 6.80
33 MARCUS C CALINA ANDREEA 2981202303472 8.35 6.35 7.35
34 MIRIES N EMANUEL 1980606303467 3.95 4.50 4.22
35 MOCAN M BIANCA ANAMARIA 2980822314027 9.05 6.60 7.82
36 OFIMIAS R ANTONIA OLIMPIA 2981001303464 8.15 7.40 7.77
37 OLARIU A STEFANIA 2981230303465 9.20 10.00 9.60
38 PINTEA R MARIA 2990307303469 9.05 7.65 8.35
39 POPA V ANDREA 2990131303461 9.70 9.45 9.57
40 ROMAN I DANIEL RAFAEL 1990131303461 4.20 6.30 5.25
41 RUS F DUMITRU CONSTANTIN 1980223303465 5.40 3.50 4.45
42 RUS V MARINELA FLORICA 2990807303475 8.00 6.65 7.32
43 SAS G LUCIANA MADALINA 2980710303461 7.80 8.05 7.92
44 SILAGHI I MARIA ANCUTA 2990601303463 7.10 7.70 7.40
45 SOACACI G ROMINA LARISA 2981119303465 5.60 3.50 4.55
46 TAKACS D GEANINA FLORENTINA 2981222303473 7.50 7.15 7.32
47 TANTAS GR BIANCA NATALIA 2981215303468 7.05 6.60 6.82
48 TARNAR S DIANA SIMONA 2980709303460 8.40 6.40 7.40
49 TOTH I IMRE 1990510303460 9.60 9.50 9.55

P1140769 P1140771 P1140774 P1140775 P1140781 P1140782 P1140783 P1140784 P1140788 P1140789 P1140801 P1140803 P1140806

SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 NEGRESTI OAS – Limba română – Tradiţională –NEGREŞTI-OAŞ – SATU MARE

1 ANICHITOAIE ARUN AZYZ
2 ANTON ANDREEA VIVIANA
3 ANTON SELINA ADELINA
4 BALTA LAVINIA JESSICA
5 BALTA MAYER NICUSOR
6 BERINDE ALEXANDRA DARIA
7 BERINDE DORIN ALEXANDRU
8 BERINDE IOANA MALINA
9 BIG LAURA LORENA
10 BOBOI NORBERT
11 BORSE LEVI CRISTIAN
12 BORZIDAN ADELIN GHEORGHE
13 BRAICA GEORGIANA IOANA
14 BUD ALEXANDRU TUDOR
15 CICIO ANDREI PETRISOR
16 CICIOU SAMUEL IONEL
17 CRETU COSMIN DAVID
18 DIENES SARA BIANCA
19 DRAGOS DENIS MIHAI
20 FEDORCA ALEXANDRU IONUT
21 FEDORCA VANESSA JESSICA
22 GABOR RUPIKA
23 GOIE LARISSA IRINA
24 HECZEI MELANIA DANUSZIA
25 HOBAN AMALIA CRISTINA
26 HOTCA IONEL GEORGE
27 IOCSAK PATRIK IONUT
28 LISCA EDOARDO LORENZO
29 LOHAN ALEXANDRA
30 MALE TEODORA
31 MIHOC MAYA ALESIA
32 MITAN NATHANIEL VASILE
33 MUNTEANU DARIA ANA MARIA
34 MURESAN ALEX
35 NITA NICOLETA
36 PASCAN IOAN DANUT
37 PETERFI IOANA MARIA
38 POP NICOLAS LUIS
39 POPA GESICA IRINA
40 POPTILE ALESSIA
41 REMES ANDRADA IRIS
42 SILAGHI DARIA LIDIA
43 STET EDUARD SORIN
44 SZATMARI IOANA MARIA
45 VASILIU ROBERT ELISEI
46 VILCEANU ALESSANDRO
47 ZELIC SAMUELE